ГОРЕЩО
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българката агенция по безопасност на храните (БАБХ) изтегли от пазара и насочи за унищожаване 13 677 кг храни.
препоръчано
През юли са извършени 13 622 проверки на територията на цялата страна. Съставени са 186 акта за административни нарушения. Временно са затворени 12 обекта.
Най-честите нарушения са предлагането на храни с изтекъл срок на годност, неправилно съхранение, некоректно етикетирани храни и липсата на здравна и идентификационна маркировка.
Има и случаи, при които са установени пропуски във водените записи, свързани с безопасността на храните; липса на проследимост на предлаганите храни, лошо хигиенно състояние на обектите и други.
МРЪСНИ ТАЙНИ: Невзоров държи компромати за Благомир Коцев
7151
преди 12 минути
ВРЕМЕННО: Ники Кънчев аут от "Стани богат"
16085
преди 1 часа
ТРИКОВЕ: Как да удължим живота на батерията на смартфона си
9358
преди 2 часа


