Агуеро разпиля "свраките", заби 5 гола за 20 минути (ВИДЕО)

24551
на 03.10.2015
Агуеро разпиля свраките, заби 5 гола за 20 минути (ВИДЕО)

Нападателят на Манчестър Сити Серхио Агуеро почти повтори упражнението на колегата си от Байерн Робърт Левандовски и наниза пет гола за 20 минути във вратата на Нюкасъл. „Гражданите” спечелиха срещата с 6:1, като губеха в резултата до 42-ата минута.

Тогава аржентинският стрелец вкара първото си попадение, а до 62-ата минута вече имаше пет гола на сметката си. Шестото парче бе дело на Кевин де Бруйне.

„Свраките” откриха резултата в 18-ата минута на срещата чрез Александър Митрович, но едва ли очакваха такъв отговор от Агуеро.

Аржентинец се разписа в 42-ата, 49-ата, 50-ата, 60-ата и 62-ата минута и буквално разкъса „свраките” от Нюкасъл. Де Бруйне реализира в 53-ата минута другото попадение за „гражданите”.

Манчестър Сити излезе временно на първо място в класирането на Висшата лига с 18 точки, а Манчестър Юнайтед е с 16. „Червените дяволи” обаче имат мач по-малко. Нюкасъл остава закотвен на дъното с 3 точки.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО)