BG EN

Адвокат Мариета Караджова: Насилниците от Перник нямат психични заболявания, просто са садисти

Крими

Адвокат Мариета Караджова: Насилниците от Перник нямат психични заболявания, просто са садисти

42618
на 18.03.2025
Адвокат Мариета Караджова: Насилниците от Перник нямат психични заболявания, просто са садисти
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Според адвокат Мария Караджова насилниците на животни от Перник нямат психични заболявания, които по някакъв начин да ги извиняват за стореното, а просто са садисти.
 
Това тя съди по “търговския им нюх” и развита "маркетингова стратегия".

“Абсолютно всеки с нормално съзнание и морал е изключително шокиран и потресен от този случай”, добави тя пред Би Ти Ви. 

препоръчано

Адвокат Караджова за първи път е обнадеждена от действията, предприети от политиците по решаване проблематиката, свързана с тормоза на животни. 
Според нея в годините досега по-скоро се наблюдава пиар акция, когато станем свидетели на подобен потресаващ случай, а не се предприемат действителни мерки, които да предотвратят повтаряемост.

“МВР трябва сериозно да погледнат над този ти престъпления. Зоополицията така и не заработи. Двама души работят там. Много симпатични и загрижени са, но нищо не могат да постигнат”, коментира още тя. 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Желязков и още шестима министри на редовния парламентарен контрол - Иван Иванов рекордьор по питания, ще отговаря на цели 26 (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Желязков и още шестима министри на редовния парламентарен контрол - Иван Иванов рекордьор по питания, ще отговаря на цели 26 (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 43
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК