BG EN

Адел е в депресия, гаджето й я заряза

Шоу свят

Адел е в депресия, гаджето й я заряза

9190
на 29.12.2014
Адел е в депресия, гаджето й я заряза
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тежка депресия удари Адел по празниците. Причина за това не са трудностите на майчинството, а фактът, че певицата бе жестоко зарязана от приятеля си.

препоръчано

Адел вече не живее с бащата на детето си, пише британският "Мирър". Изглежда, че известната британска певица и нейният 14 години по-възрастен партньор са решили да тръгнат всеки по своя път, пише hotarena.net.

26-годишната Адел все повече време е сама в дома си в Лондон, а 40-годишният Саймън Конецки прекарва времето си в многобройни забежки с приятели в Брайтън.

Двойката не е забелязвана заедно още от празненствата на Хелоуин, но през последните осем седмици почти не се срещат. Саймън и Адел имат двугодишен син Ейнджъл и въпреки че наскоро се спекулираше, че тайно са се оженили, певицата опроверга информацията чрез "Туитър".

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Експертът доц. Костов за т.нар. рейнджъри от Петрохан: Не са подали нито един сигнал за 4 години. Не е имало нужда от тяхното присъствие там (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Експертът доц. Костов за т.нар. рейнджъри от Петрохан: Не са подали нито един сигнал за 4 години. Не е имало нужда от тяхното присъствие там (ВИДЕО)
ново
Днес: 77
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК