BG EN

"Адидас" попари Роналдо за спорния гол срещу Уругвай

Световен футбол

"Адидас" попари Роналдо за спорния гол срещу Уругвай

15524
на 29.11.2022
Адидас попари Роналдо за спорния гол срещу Уругвай
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Първият гол на Португалия срещу Уругвай не е на Кристиано Роналдо.

препоръчано

Производителят на топката "Адидас" обяви, че сензора в топката не е отчел контакт със звездата и капитан на Мореплавателите при попадението в 54-ата минута. 

Топката за световното е оборудвана със специален сензор 500 MHZ и показателите от него са категорични, че няма контакт с Кристиано Роналдо.

Въпреки това решението за това, на кого ще бъде присъден гола е на панела на ФИФА, който отговаря за такива спорни ситуации.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО) ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
ново
Днес: 35
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК