BG EN

Адмирал Емил Ефтимов: Ако майор Терзиев беше катапултирал, щеше да оцелее

Акценти

Адмирал Емил Ефтимов: Ако майор Терзиев беше катапултирал, щеше да оцелее

48088
на 18.06.2021
Адмирал Емил Ефтимов: Ако майор Терзиев беше катапултирал, щеше да оцелее
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Има шанс за намиране на черната кутия. Правим всичко възможно, за да я открием. Това заяви пред БНТ началникът на отбраната адмирал Емил Ефтимов по повод падналия МиГ-29 в Черно море край Шабла. При инцидента изгубихме един от най-добрите летци. 

препоръчано

"Ако майор Валентин Терзиев беше успя да катапултира, щеше да оцелее", каза още адмиралът. 

"Нека не оскверняваме паметта на майора, оставете ни да си свършим работата", призова началникът на отбраната. 

Не е имало експлозия при падането на изтребителя, разкри Ефтимов и допълни, че машините МиГ не са стари. 

"Проверяваме нормативната база, която може да доведе до тази фатална ситуация. Проверяваме и действията на ръководството на полетите и щурмовете", разкри началникът на отбраната. 

"Няма съмнения за професионалността на майора обаче", завърши Емил Ефтимов. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 20
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК