BG EN

Адска жега ни наляга! Живакът скача до 36 градуса, слаб дъжд ще разхлади в планинана

Прогноза за времето

Адска жега ни наляга! Живакът скача до 36 градуса, слаб дъжд ще разхлади в планинана

13204
на 29.07.2016
Адска жега ни наляга! Живакът скача до 36 градуса, слаб дъжд ще разхлади в планинана
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Над страната ще е слънчево с временни увеличения на облачността, на отделни места в планинските райони със слаби превалявания от дъжд. Ще е почти тихо. Максималните температури ще са между 31° и 36°, съобщиха от НИМХ. Над планините ще бъде предимно слънчево.

препоръчано

След обяд ще има временни увеличения на облачността, на отделни места със слаби превалявания. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 24°, на 2000 метра около 18°.

По Черноморието ще е слънчево. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-североизток. Максималните температури ще са около 28°-31°, вълнението на морето ще е около 2 бала. Температурата на морската вода е около 26-27°.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК