ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР пуснаха ШОКИРАЩИ КЛИПОВЕ от охранителни камери - Ивайло Калушев не е убиецът на тримата в хижа "Петрохан" (ВИДЕО)
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
Ето го кемпера на Иво Калушев! Полицията го свали по нощите от Околчица (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Калушев се самоубил с изстрел в брадичката. Спътниците му - с огнестрелни рани в слепоочието. Групата закъсала за пари през последните месеци
Бащата на Сияна гневно: Бургазлиев, който отне живота на една българска майка и направи детето й инвалид, се опитва да излезе на свобода
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Азис вдигна тарифата преди летния сезон.
препоръчано
Ако някой иска да го ангажира за участие ще трябва да му плати хонорар от 10 000 лв., пише столичен седмичник.
До неотдавна Кралят на фолка се изявяваше срещу сучата от 6-7 бона на вечер. "Омръзна ми да се разкарвам като куфар. Имам си пари и ще си избирам участията. Три ангажимента в месеца ми стигат. Пея само на богати хора", казал Васко.
Певецът отказвал изяви и в заведения, където се събират по-малко от 350 души.


