ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Виктор Димчев шокиращо за случая "Петрохан": Това е секта, правили са оргии! Синът на Яни Микулев се е хвалил пред своя съученичка, че има богат любовник. Има и клипчета от хижата. Мъжете от ППДБ са преки участници в тези събития (ВИДЕО)
НОВИ РАЗКРИТИЯ: Убитите рейнджъри наредени до кучешка колиба край хижата като при ритуална екзекуция - няма следи от влачене на телата
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО)
ВКС С ПОРЕДНО СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ: Намали присъдата на пиян и без книжка, убил семейство на “Тракия“
Изпълзяването на пепелянките! Защо Кадиев мълчи за космическите сметки за ток, а дрънка глупости за Пеевски
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Венцислав Айдарски ще бъде знаменосец на делегацията ни по време на откриването на световното първенство по плувни спортове в Казан (Русия). Церемонията е днес, 24 юли, от 18,40 часа местно време.
препоръчано
Айдарски ще стартира в плуването в открити води на 10 км. А българското участие ще открият утре, 25 юли, националките ни в синхронното плуване - Христина Дамянова, Даниела Бозаджиева и Златина Димитрова.
Венцислав Айдарски тръгва за световното в Казан
3821
на 22.07.2015


