BG EN

Академици отправиха към Борисов предложение за реформа

ЧАС ПИК

Академици отправиха към Борисов предложение за реформа

12166
на 30.10.2014
Академици отправиха към Борисов предложение за реформа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

ГЕРБ начело с Бойко Борисов проведоха среща с Академичен и индустриален клуб „Добри Желязков – Фабрикаджията“ в кабинета на Борисов в парламента, предаде Novini.bg.

препоръчано

Припомняме, това е втората среша на академиците и хората на Бойко Борисов. Предишната беше преди 2 седмици в централата на партията. Един от съпредседателите на клуба и председател на БАН акад. Стефан Воденичаров заяви след втората среща, че са били представени конкретни предложения за административна реформа.

Целта на клуб „Добро Желязков“ е да помогне на държавата, за да може бизнесът да заработи. Дали предложенията ще бъдат приети от ГЕРБ на този етап акад. Воденичаров не може да каже, но подчерта: „Важното е, че слушат“.

Не сме обсъждали казуса "КТБ", ние предлагаме решения само по отношение административната реформа, отбеляза още той. На събитието присъства и Сашо Дончев.


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 25
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК