Ако мислите, че българските съдии са слаби, вижте какво става във Франция (видео)

4480
на 16.03.2015

ПИК с нов канал в Телеграм

В България често сме свикнали да критикуваме съдиите на футболните ни мачове, но трябва да признаем, че голяма част от родните арбитри се справят доста по-добре от френските си колеги. В последните години случаите на груби грешки от реферите в Лига 1 са твърде много за реномето на френския шампионат. Поредното потвърждение дойде вчера по време на мача Бордо - Пари Сен Жермен. Тогава в 87-ата минута на срещата при резултат 2:2 защитник на жирондинците върна топката към вратаря Седрик Карасо и той я хвана с ръце. Съдията Лионел Жафредо обаче не реагира по никакъв случай. Само минута по-късно Бордо отбеляза гол и така спечели мача.