ГОРЕЩО
ЧУДЕСНО ВРЕМЕ! Слънчево и топло, живакът скача до пролетните 19 градуса (КАРТА)
Йордан Цонев ПОПИЛЯ Летящата Козила, Мирчев и ППДБ: Назначиха си служебни кабинети и ми говорят за безпристрастност! Зловеща наглост! (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Виктор Димчев с нови разкрития за служебното правителство и връзката на ППДБ с "Петрохан": Вътрешният министър е забранил действия по този случай (ВИДЕО)
УНИЖЕНИЕ В ПАРЛАМЕНТА! Станислав Анастасов заговори за пиянските запои на европрокурорката Теодора Георгиева и Емил Дечев: Няма да мине номерът да отклоните вниманието от случая "Петрохан" (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: ППДБ вървят надолу заради "Петрохан" (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Акула разкъса сърфист във водите край Сидни, съобщиха австралийската полиция.
препоръчано
Това е първият фатален случай с акула в Сидни от 2022 г. Предишният смъртоносен инцидент в града е от 1963 г.
Заради фаталният инцидент са затворени редица плажове, предаде АФП.
Мъжът бил изваден от вълна на Long Reef Beach, но е починал на място, съобщиха от полицията на Нов Южен Уелс.
Акула уби италианец край бреговете на Червено море в Египет
23358
на 30.12.2024


