ГОРЕЩО
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Радев не е нито спасител, нито месия. Трудно личният рейтинг на президента ще се обърне в парламентарен вот
Дадоха супер идея на Росен Желязков как може да удари новоизлюпения гражданин Радев
Кирил Петков да запази абревиатурата ПП за новия си проект "Продължаваме с парапетите"
ПОЛИТИЧЕСКИ ЛАСТИК! Конституционалист ФИКСИРА изборите към втората половина на април
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На територията на град Бургас е стартирала специлизирана полицейска операция. Завардени са входовете и изходите на града.
препоръчано
В хода на акцията е бил задържан Тодор Атанасов – Томи Черния. Черния е знакова фигура в търговията с недвижими имоти и вносни автомобили от Германия.
Атанасов бе откаран в ареста, качулки го изведоха от апартамента му на ул. „Съединение” №13. Този път обвинението срещу него ще бъде за участие в група за наркоразпространение, уточнява "Флагман".
Веднага след задържането му, започна и претърсване в черния му джип "Мерцедес" G-класа.
свързани новини
Арестуваха 69-годишен хулиган на мача Черно море - Левски
8119
на 13.11.2018





За три дни: Хванаха два пъти мъж с отнета книжка да шофира в Перник
4545
преди 3 часа
Хванаха млад мъж да шофира без книжка и с фалшиви номера в село Елешница
6943
преди 4 часа
Познайник на полицията е заловен за палежа на апартамент в Хасково
7004
преди 4 часа
Пиян англичанин се разби с колата си до Велико Търново
7988
преди 5 часа


