ГОРЕЩО
СУПЕР ИРОНИЯ! Браво на БТВ и на Нова! Не взеха завоя. Останаха си верни и пристрастни към ППДБ
„Болярка ВТ“ АД с промени в изпълнителното ръководство
Кой е човекът, с когото се е прибрал Владо Загатото? Криминалисти нищят последните часове от живота на зверски убития бизнесмен
ИЗВЪНРЕДНО! Йотова: Обнародвам бюджета. Настъпи моментът за плащане на старите сметки (ВИДЕО)
ПРИМКАТА СЕ ЗАТЯГА! Издирват близък приятел на Владо Загатото - бизнесменът имал 9 млн. евро в биткойни
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицаи от Мездра са иззели цигари без български акцизен бандерол, съобщиха от Областната дирекция (ОД) на МВР-Враца. Вчера в гр. Мездра е извършена проверка на лек автомобил „Нисан” управляван от 44-годишния И.М. от гр.Мездра. В автомобила са намерени и иззети общо 2000 къса цигари от различни марки, без български акцизен бандерол, съобщава агенция "Фокус".
Установено е, че И.М. купува цигарите от друго лице/Х.Ц./ от град Мездра. При претърсване в жилището на Х.Ц. са намерени иззети общо 9480 къси цигари. Образувано е досъдебно производство.
препоръчано
„Болярка ВТ“ АД с промени в изпълнителното ръководство
11979
преди 1 часа
Плаж "Кара дере" - превзет от стотици палатки, каравани и кемпери
12521
преди 5 часа


