ГОРЕЩО
РУХНА МИТЪТ ЗА КАНДИМЕНА! ТикТок героят обнови семейния автопарк с две коли - за него и съпругата му
Кой пусна ПУП-а на Баба Алино? Благомир Коцев ДЪЛЖИ ОТГОВОРИ на ето тези въпроси. Прокуратурата защо спи?!
ГОРЕЩА ТЕМА: Колко големи са опасенията след заплахата на Иран - и какво всъщност може да изстреля срещу Европа
"ЧЕРНАТА ОВЦА В ЖИВОТА": Вижте историята на обвинения за бруталното убийство в Съединение - от капитан в МВР до овчар (ВИДЕО)
“Софиямед“ разкрива Венозен център за персонализирана грижа срещу скритите опасности на разширените вени
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Албанският парламент прие със 101 гласа "за", създаването на анкетната комисия, която ще разследва дали президентът Илир Мета е нарушил конституцията с указ за отлагане на изборите, информира “Канал 5“.
препоръчано
Пет от деветте членове на комисията са членове на управляващата партия на Еди Рама.
Ето защо е повече от ясно, че предложението за освобождаване на Мета в парламента почти сигурно ще бъде прието, въпреки че анкетната комисия трябва да приключи работата си в рамките на три месеца.
Междувременно, албанската опозиция продължава протестите, искащи оставката на премиера Еди Рама.
свързани новини
Опозицията в Албания поднови протестите за оставката на Еди Рама
7166
на 09.07.2019
Изборите в Албания с много ниска активност - опозицията бойкотира вота
5640
на 01.07.2019
Серия от земетресения предизвика паника в Истанбул
7734
преди 9 часа
Глоба от 60 000 евро за незаконно поставени чадъри в Гърция
7537
преди 10 часа
25 нови случая на морбили са регистрирани в Косово само за седмица
5886
преди 13 часа
Земетресение разлюля Централна Албания
7828
преди 13 часа


