Александър Тонев игра 78 минути при тежка домакинска загуба на Кротона

7174
на 05.12.2017

Отборът на Кротоне, с българския национал Александър Тонев в редиците си, загуби у дома от Удинезе с 0:3 в мач от 15-ия кръг на футболния шампионат на Италия.

Якуб Янкто в 40-ата и 53-ата минута и Кевин Ласана в 66-ата минута вкараха головете за гостите от Удине.

Тонев бе титуляр за Кротоне, като бе на терена до 78-ата минута, когато бе заменен от Хермес Ромеро.

След деветата си загуба от началото на кампанията Кротоне е на 16-а позиция, като е на две точки над зоната на изпадащите.

Удинезе регистрира пети успех за сезона, като е на 14-о място, но е и с мач по-малко.

В друг мач от кръга Дженоа, без Андрей Гълъбинов, победи като гост Верона с 1:0.

Дженоа е на 15-а позиция, а Верона заема предпоследната, 19-а позиция.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 май - денят е нервен за Близнаците, успехите намигат на Лъвовете САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 май - денят е нервен за Близнаците, успехите намигат на Лъвовете
Николай Бареков пред ПИК TV: ГЕРБ и ДПС убиха ПП с два смъртоносни удара! Кирил Петков и Лена Бориславова са абсолютни мошеници (ВИДЕО) Николай Бареков пред ПИК TV: ГЕРБ и ДПС убиха ПП с два смъртоносни удара! Кирил Петков и Лена Бориславова са абсолютни мошеници (ВИДЕО)