ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
„Газпром“ е получил от „Нефтогаз Украйна“ 234 милиона долара предплата за газови доставки през октомври и е възобновил износа на газ за Украйна след тримесечно прекъсване. Това е заявил пред журналисти изпълнителният директор на компанията Алексей Милер, предава РИА Новости.
препоръчано
„Днес в 10:00 „Газпром“ започна да доставя газ за Украйна. От „Нефтогаз Украйна“ е получена предплата от 234 милиона долара от обещаните 500 милиона долара за октомври. Украйна поиска максимален режим на доставките – 114 милиона куб. м/час, което съответства на годишен износ на газ Украйна от 52 милиарда куб. метра“, отбелязва Милер.
Сред жертвите във Венецуела има и чужденци, стотици са в неизвестност
3660
преди 50 минути
Огнен ад в Гърция, горски пожар застраши градове в Коринтския залив
7228
преди 3 часа
ЧУДОТО ЖИВОТ: Бебе се роди насред руините на Венецуела
8826
преди 4 часа


