ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ В ПИК! Първата експертиза потвърди бруталното убийство на Владо Загатото - бизнесменът запален жив
РЕШИ СЕ! Гюров тръгва към президентските избори - ето какво го издаде
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
СЛЪНЧЕВО УТРО! Облаци се трупат следобед, идват валежи с гръмотевици (КАРТИ)
Анализатор предупреди опозицията ДА СИ ОПИЧА АКЪЛА: Ако ПП и ДБ закъснеят с кандидатурата си за президент, победа на Йотова ще БЕТОНИРА Радев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Председателят на комисията по международни въпроси към руската Държавна дума Алексей Пушков окачестви като „нелогични“ обвиненията от страна на Г7 по отношение на Русия и Китай, предаде РИА Новости.
„Обвинявайки Русия и Китай в нарушаване на статуквото, членовете на Г7 забравят, как самите те разрушиха статуквото в Сърбия, Ирак, Либия и Украйна. Къде е логиката?“, заяви Пушков.
препоръчано
Земетресение с магнитуд 7,1 разтърси Япония, има опасност от цунами
2365
преди 20 минути
Зеленски ще се срещне с всички членове на Сената на САЩ
4326
преди 1 часа
Украински дрон порази жилищна сграда край Москва
8361
преди 2 часа


