ГОРЕЩО
СУПЕР ИРОНИЯ! Браво на БТВ и на Нова! Не взеха завоя. Останаха си верни и пристрастни към ППДБ
„Болярка ВТ“ АД с промени в изпълнителното ръководство
Кой е човекът, с когото се е прибрал Владо Загатото? Криминалисти нищят последните часове от живота на зверски убития бизнесмен
ИЗВЪНРЕДНО! Йотова: Обнародвам бюджета. Настъпи моментът за плащане на старите сметки (ВИДЕО)
ПРИМКАТА СЕ ЗАТЯГА! Издирват близък приятел на Владо Загатото - бизнесменът имал 9 млн. евро в биткойни
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В петък вечерта Демократичният съюз за интеграция (ДСИ) ще проведе среща, на която ще бъдат обсъдени възможностите за излизане от политическата криза, в която Македония попадна, след като президентът Георги Иванов не даде мандата за формиране на правителство на лидера на СДСМ Зоран Заев, предава Independent.mk.
препоръчано
Лидерът на ДСИ Али Ахмети отбеляза, че ще бъдат обсъдени всички опции, но не може да се предвиди резултата от срещата. „Решението на Иванов трябва да бъде обсъдено. Тази криза трябва да бъде предотвратена. Не трябва да се задълбочава“, отбеляза Ахмети.
Президентът на Нигерия заяви, че страната възстановява стабилността си
1331
преди 12 минути
Френският диджей Кавински е намерен мъртъв в Париж
10651
преди 4 часа


