BG EN

Алисия изригна след обвинение на Николета: По-силна съм от враговете ми!

ЧАС ПИК

Алисия изригна след обвинение на Николета: По-силна съм от враговете ми!

18618
на 28.12.2014
Алисия изригна след обвинение на Николета: По-силна съм от враговете ми!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Фолк певицата Алисия си прави равносметка за изминаващата вече 2014 г. и споделя, че се старае да не хаби излишни нерви за събитията, с които се сблъсква. Чалга дивата е категорична, че изказванията на съперницата й и врагиня №1 Николета Лозанова, че Ники Михайлов не си е избрал хубава жена, не могат да я засегнат и е по-силна от враговете си. 

препоръчано

"Да, с всеки изминал ден се чувствам все по-силна и самоуверена и, когато животът ме постави в неприятна за мен ситуация, не си казвам: „Защо на мен?”, а си казвам: „ОК, ще се справя и с това!” Човек никога не трябва да губи вяра в себе си, защото именно това го прави силен и му помага да преодолява трудните моменти", откровена е Алисия.

А ето какво си пожелава да й се случи през 2015 г. "Здрава, мирна, плодотворна и изпълнена с хубави моменти - това пожелавам и на всички българи! През 2014 имаше много бедстващи хора, дано тази година да е по-добра и дано нашите управници намерят баланса в управлението на държавата ни и да осигурят по-добри условия за живот тук, за да бъдат по-малко младите хора, които търсят развитие в чужбина", категорична е изпълнителката пред "Стори". 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Явор Божанков пробва нелепа шега с ИТН, но проф. Ангелов го засече Явор Божанков пробва нелепа шега с ИТН, но проф. Ангелов го засече
ново
Днес: 101
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК