BG EN

Алкохол менте уби пловдивчанин пред супермаркет

Инциденти

Алкохол менте уби пловдивчанин пред супермаркет

9295
на 19.01.2016
Алкохол менте уби пловдивчанин пред супермаркет
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

46-годишен пловдивчанин се строполи и издъхна за секунди на булевард "Източен" в Пловдив вчера. Трагедията се разигра по обяд на кръговото до голям супермаркет. Очевидци твърдят, че мъжът е бил много пиян и в един момент залитнал и се свлякъл на земята. Минувачи веднага се обадили на 112. Линейката пристигнала след минути, но мъжът вече бил мъртъв. Хора от Столипиново разпознаха в починалия клошаря Гюнай, съобщава Trafficnews.bg.

По документи името му е Александър Кутев. Нямал семейство и живеел сам. Той се прехранвал като събирал хартия и други отпадъци по кофите. Прехранвал се с изхвърлени остатъци от храна.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 93
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК