BG EN

Ало измамници измъкнаха 3 бона от старица в Благоевград

Региони

Ало измамници измъкнаха 3 бона от старица в Благоевград

9862
на 18.02.2015
Ало измамници измъкнаха 3 бона от старица в Благоевград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

81-годишна жена от Благоевград стана жертва на телефонна измама, съобщиха от Областна дирекция на Министерството на вътрешните работи, предаде агенция "Фокус".

препоръчано

Жената е сигнализирала във Второ Районно управление „Полиция” за това, че за времето от 15:00 часа до 16:00 часа вчера чрез телефонно обаждане от непознат за нея мъж, който се представил за лекар от португалското посолство, й е съобщено, че дъщеря й се нуждае от спешна операция на крака, след като е пострадала след избухване на газова бутилка и е необходима парична сума за лечението й.

Жената е предала сумата от около 3 000 лева на непознато за нея лице.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК