ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Амал Клуни говори открито за голямата жертва, която е била принудена да направи, след като се омъжи за холивудската мегазвезда Джордж Клуни. Двамата са заедно вече 11 години.
По време на емоционална реч на престижното събитие на Женската инициатива на "Картие" (Cartier Women's Initiative), известната адвокатка по човешки права сподели как животът ѝ се е променил драстично, след като е срещнала актьора през 2013 г. Изведнъж тя е била принудена да се съобрази с реалността, че всяка нейна стъпка ще бъде отразявана на първите страници на таблоидите, писа пише HELLO!, цитирано от "Вести.бг".
"Преди успявах строго да разделям професионалния от личния си живот, които изглеждаха по коренно различен начин. Успявах изобщо да не ги смесвам", започна изповедта си Амал. "А после се омъжих и това се промени из основи".
Тя продължи: "В началото бях много наясно с тази едноизмерна гледна точка на медиите към мен. Постоянно усещах напрежение и си мислех: "О, не мога да бъда видяна да нося тази рокля или да правя това, защото в понеделник трябва да вляза в съдебната зала и да застана пред съдия".
Амал призна, че в името на голямата любов към съпруга и децата си е пожертвала способността си да бъде анонимна, но е избрала да обича "силно и смело".
"В крайна сметка, дали си добър в това, което правиш, рано или късно се вижда и се доказва. Затова реших, че няма да позволя на хорското мнение и на медийния фактор да ме спрат да правя нещата, които са наистина важни за семейството ми или за връзката ми", обясни тя.
Джордж и Амал Клуни се ожениха на пищна церемония през 2014 г. - точно една година след първата им среща.


