ГОРЕЩО
Рожденикът черпи: inbet отбелязва своя четвърти рожден ден
НОВ ТРУС В ППДБ! Денков анонсира кандидатурата на Гюров за президент зад гърба на "Демократична България" и намекна за разцепление на парламентарната група
ЩЕ СЕ ПОВТОРИ ЛИ ИСТОРИЯТА: Какво предстои по Конституция след изборите?
ПАК НА АВАРИЕН БУТОН: Ще ги спаси ли лист хартия? Тази жена ЖЕГНА Мирчев в ефир за вечния план на ДБ
ШОК! Откриха тяло на младо момиче в столичния квартал "Надежда"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
САЩ ще предоставят нова помощ за Афганистан в размер на 300 милиона долара, съобщава AFP.
Първата част в размер на 77 милиона долара, ще бъде предоставена от Американската агенция по международно развитие с цел развитие на пазарите и обезпечаване стабилността на афганистанския бюджет при присъединяването на Кабул в световната търговска организация.
92 милиона долара ще бъдат насочени за развитие на пазара на труда. Резултат на инициативата трябва да бъде появата в страната на квалифицирана работна сила.
препоръчано
Друга част от парите ще послужи за развиване на селскостопанския сектор. Предвижда се 40 хиляди фермери да получат достъп до съвременни технологии и да увеличат добивите си с 20%.
Венци Стефанов с ГРЪМОВНА НОВИНА за Славия
10333
преди 22 минути
ЩЕ СЕ ПОВТОРИ ЛИ ИСТОРИЯТА: Какво предстои по Конституция след изборите?
87939
преди 2 часа


