ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Общо 10 бойни вертолета на Сухопътните войски на САЩ са прелетели през България в рамките на планирани полети от Гърция към Румъния вчера и днес, съобщиха от Министерството на отбраната за Би Ти Ви.
препоръчано
На 22 февруари 5 машини са кацнали на Летище София-запад, а на 23 февруари – на Летище София.
За вертолетите от днес са посочени и модели – два транспортно-десантни „Блек Хоук“ и три щурмови „Апач“. След оформяне на митнически документи и дозареждане около 15 ч. са напуснали българското небе.
„Полетите са във връзка с ротация на сили и средства от състава на Въоръжените сили на САЩ“, пишат от МО.
свързани новини
САЩ ще сглобяват вертолети в Русия, въпреки санкциите
7010
на 26.05.2015
ТЪЖНА ВЕСТ! Почина бившият депутат Юлий Славов
8504
преди 1 часа
35 ГОДИНИ БЕЗ РЕМОНТ: Разпоредиха спешна проверка на ИСУЛ
22254
преди 5 часа
11 нарушения по българското Черноморие за седмица
11111
преди 7 часа


