BG EN

Американски младеж се готвел да убие семейството си и да взриви училището си

ЧАС ПИК

Американски младеж се готвел да убие семейството си и да взриви училището си

3464
на 26.06.2014
Американски младеж се готвел да убие семейството си и да взриви училището си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американският младеж, който беше задържан през април заради планове да взриви училището си, е описал пред полицията как се е готвил да убие семейството си и да активира бомба, заложена в училището му, предаде предаде Reuters, позовавайки се на аудио записи от разпитите. 
Джон Дейвид Ладю от Южна Минесота е казал на следователите, че е планирал да осъществи атаката срещу училището си по някое време преди края на учебната година. 17-годишният тийнейджър също така е изразил увереност, че е психично болен. 

препоръчано

"Плановете ми бяха да вляза в сградата и да хвърлям коктейли Молотов и тръбни бомби, а когато специалните части дойдат, да се самовзривя", е казал Ладю на интервюто от 29 април.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО)
ново
Днес: 84
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК