BG EN

Американски съд забрани програмата на Байдън за нелегални мигранти

Америка

Американски съд забрани програмата на Байдън за нелегални мигранти

34555
на 11.11.2024
Американски съд забрани програмата на Байдън за нелегални мигранти
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американски съд забрани програмата на настоящия президент на САЩ Джо Байдън за ускорено предоставяне на гражданство на нелегални имигранти, съобщава телевизионният канал CBS News.

препоръчано

Отбелязва се, че съдия от окръжен съд е установил при разглеждане на делото, че тази програма пряко нарушава имиграционния закон на САЩ, като по този начин се съгласи с иска от Тексас и дузина други американски щати.

CBS News уточнява, че програмата е предполагала ускорена процедура за получаване на гражданство за нелегални имигранти, сключили брак с американци.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 15
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК