BG EN

Американски съд призна Джеймс Холмс за виновен за стрелбата в Колорадо

ЧАС ПИК

Американски съд призна Джеймс Холмс за виновен за стрелбата в Колорадо

10246
на 17.07.2015
 Американски съд призна Джеймс Холмс за виновен за стрелбата в Колорадо
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американски съд призна в четвъртък масовият убиец Джеймс Холмс, който застреля 12 души и рани други 70 по време на премиера на филма „Батман" през 2012 година в киносалона в Орора, щата Колорадо, за виновен, предаде AFP, цитирана от Фокус.

препоръчано

Съдията се е произнесъл, че обвиняемият е виновен за предумишленото убийство на всичките 12 жертви, което поставя Холмс под угрозата от смъртно наказание.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК