ГОРЕЩО
ПРИМКАТА СЕ ЗАТЯГА! Издирват близък приятел на Владо Загатото - бизнесменът имал 9 млн. евро в биткойни
МАШИНА НА ВРЕМЕТО В НС?! Поискаха от Михаела Доцова да използва целия си авторитет и да накара Демерджиев да даде първата справка за полетите на Пеевски (ВИДЕО)
Левски елиминира напълно заслужено Университатя и продължава да мечтае
Губернаторът на Варна дреме за борчовете на Благо Коцев
ДОКЪДЕ Я ДОКАРАХМЕ?! Военното министерство събира от дарители 7 хиляди евро за лечение на дъщерята на загиналия пилот Дункин - негови колеги са бесни (СНИМКИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
Американските държави свикват спешна среща на ниво външни министри заради ситуацията във Венецуела
8001
на 27.04.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Постоянният съвет на страните от Северна и Южна Америка реши да свика спешна среща на външните министри на страните заради ситуацията във Венецуела, съобщава РИА Новости.
препоръчано
При гласуването в Съвета на американските държави 19 членове на Съвета са подкрепили свикването на срещата, а „против“ са били 10. Представители на четири държави са се въздържали, а една страна не е била представена на срещата.
Представителят на Венецуела в Съвета коментира, че заседанието е „враждебен акт към неговата страна“. Тази позиция е била подкрепена и от представителя на Никарагуа.
свързани новини
Жертвите на протестите във Венецуела вече са 26 души
8504
на 26.04.2017
Трагедия! Още три жертви на протестите във Венецуела
8533
на 25.04.2017
Превод и редакция: ПИК
Задържаха 1300 души на протестите във Венецуела
8057
на 22.04.2017


