ГОРЕЩО
Проф. Михаил Константинов: Само 1-2% от хората в Европа гласуват с машини. Те ли са идиоти, ние ли сме идиотите?
Деница Сачева охлади мераците на ППДБ - каза защо Борисов трябва да остане начело на ГЕРБ
Изненадваща промяна в тона на "Дондуков" 2. Ето какво направиха от ДПС-Ново начало, докато Мирчев иска да раздава юмруци
Мащабна спецакция срещу пране на пари в София: Иззети са 400 000 евро и множество ценности
След акцията в Ловеч и София: Росен Стъкларя остава за постоянно в ареста
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американският министър на отбраната Аштън Картър ще започне утре първата си официална визита в Азия, съобщава агенция "Фокус", позовавайки се на UPI. Картър ще посети във вторник японската столица Токио, където ще остане до сряда, след което ще замине за Южна Корея.
Очаква се американският външен министър да обсъди с Токио и Сеул „укрепването и модернизирането на американските съюзници в североизточна Азия“, се казва в съобщение на Пентагона.
По-късно през април японският премиер Шинцо Абе ще върне обратна визита в Съединените щати, за да обсъди вариантите за отслабване на рестрикциите за японските отбранителни сили.
препоръчано
свързани новини
Аштън Картър пристигна на визита в Афганистан
4943
на 21.02.2015
Уран и Нептун са по-подобни на Земята, отколкото си мислим
1527
преди 10 минути
Американски учени: Медитацията изчиства мозъка от отпадъци
2033
преди 20 минути


