ГОРЕЩО
МВнР С ПЪРВА РЕАКЦИЯ за запалените коли в Скопие: Настояваме за бързо и справедливо правораздаване по случая
Външно с остра позиция за запалените автомобили в Скопие
НОВА ПРОВОКАЦИЯ: Запалиха коли на българското посолство в Скопие. Бивш външен министър с остра реакция (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР с подробности за акцията срещу "Калашниците" от "Ботунец": Осем души от бандата остават зад решетките (ВИДЕО)
Градски шик - Модерните дамски кецове, без които не можем този сезон
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
САЩ разшири списъка на физическите и юридическите лица по отношение на които има въведени американски санкции, съобщи Министерството на финансите на САЩ, предаде БГНЕС.
препоръчано
В списъка влизат няколко физически лица, както и няколко компании, сред които благотворителна организация и ислямска банка.
Ограниченията се въвеждат в отговор на "продължаващите актове на насилие на правителството на Сирия към собствените си граждани".
Вашингтон забранява по този начин на американски компании и граждани да работят с включените в черния списък, замразяват активите им в банковата система на САЩ, ако бъдат открити такива.
свързани новини
ГОРЕЩА ТЕМА! Доц. Цеков: Капитулация на Иран! Доктрината "Тръмп" в действие
109550
преди 6 часа
Самолет се разби в американския щат Мисури, има загинали
7421
преди 7 часа
Тръмп с важна новина за Ормузкия проток
10987
преди 8 часа


