BG EN

АНАЛИЗ: Шофьорът на нашия автобус за 6 милиона пътници е луд и неадекватен

ГОРЕЩО
ЧАС ПИК

АНАЛИЗ: Шофьорът на нашия автобус за 6 милиона пътници е луд и неадекватен

38695
на 29.06.2022
АНАЛИЗ: Шофьорът на нашия автобус за 6 милиона пътници е луд и неадекватен

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Драги пътници, добре дошли в нашия автобус с около шест и нещо милиона места, който се управлява от луд човек. Толкова луд и некадърен е, че дори не знае къде отива автобусът.

препоръчано

Но щом и вие сте в този автобус, очевидно и с вас нещо не е наред, или не сте имали щастието да се возите на такива, които имат точна дестинация и знаят как да стигнат до нея.

Шофьорът, както виждате, е тотално неадекватен, хили се инфантилно, държи и ще държи волана със зъби, и ще го пусне, само за да ви каже, че ако искате да му отнемете шофьорското място, автобусът ще падне в някоя пропаст заради активно мероприятие, организирано от руските специални служби, мафията и задкулисието с цел да му отнеме волана.

Уважаемият шофьор има помощен персонал, който му осигурява необходимите субстанции, за да остане буден колкото е възможно по-дълго и колкото е възможно по-малко да знае пътя, по който кара и къде отива. Няма друг шофьор, той е единственият, няма и механик, той е също и механик, макар че въобще не разбира от това. Също е и кондуктор, така че не се учудвайте, ако изведнъж стане от своето място и започне да ви продава билети.

По време на продажбата автобусът ще се преобърне 2-3 пъти, ще се удари 10 пъти, ще пропадне в някоя канавка, някои от вас може и да се контузят, но билетите трябва да се продават, на много по-високи цени естествено, защото автобусът се движи с втечнен газ и разчита на соларните панели на покрива. Почивка за ходене по
малка и голяма нужда няма да има. Вместо това ще кара по неасфалтирани или недовършени пътища и мостове.

Ако се опитате да се разбунтувате, ще ви обвини, че сте слуги на мафията и накрая, със същата инфантилна усмивка, ще ви каже, че досега е карал в обратната посока и докато обръща ще се блъсне 3 пъти, за да тръгне уж в правилната поскока, която не му е известна, защото повтарям, той е абсолютно некадърен.

Приятно пътуване!

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (НА ЖИВО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (НА ЖИВО)
ново
Днес: 71
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК