BG EN

Анализатор попиля родните политици след изказването на хърватския президент, че сме на дъното в ЕС: У нас цари тотална безнаказаност, разбирачите само рушат, вместо да изграждат

ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ОБНОВЕНА) САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО) ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар: Министрите на здравеопазването са все повече сламени човеци (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Психологът д-р Ирена Соколова с експертен анализ - каква е психологията на тълпата и на поколението "Джен Зи": Поколенията са наречени със съответните имена заради родителската безпомощност (ВИДЕО)
Акценти

Анализатор попиля родните политици след изказването на хърватския президент, че сме на дъното в ЕС: У нас цари тотална безнаказаност, разбирачите само рушат, вместо да изграждат

172583
на 02.05.2024
Анализатор попиля родните политици след изказването на хърватския президент, че сме на дъното в ЕС: У нас цари тотална безнаказаност, разбирачите само рушат, вместо да изграждат
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Хърватия е на дъното на ЕС, когато става дума за бивши социалистически държави, само България е по-зле", каза хърватският президент Зоран Миланович.

препоръчано

Виждаме, че България е оценявана като най-зле от всички, които са зле. Вече сме за сравнение в най-лошата скала. Само България е по-зле! По-зле от дъното, на което се намира Хърватия. Дотам ни докараха разбирачите от политика.

У нас именно грабителството е стратегията за забогатяване, а не някакви продуктивни икономически дейности. Бизнесмени се наричат умелите и хитри грабители на държавен ресурс. Политиците ни непрекъснато рушат, нанасят щети, вместо да изграждат. Рушат АЕЦ-а, рушат тецовете и мините, рушат ПАВЕЦ "Чаира", рушат всичко, което управляват. Как си го обяснявате това? Управляват държавата, като я рушат! В България цари тотална безнаказаност. Но по-зле от нашите управляващи, са само нашите избиратели. Търпеливи, бедни, лъгани с години, обезверени и гласуващи пак за същите безхаберници. Защо се очаква от тези, които създават тази действителност, да я променят?! Най-отвратителни са прокситата, които се произвежат на всички избори, всякакви политически балони се пускат да летят, надути и велики, срещу няколко милиона. Само и само да смъкнат няколко процента от политическия противник. Забележете, не се изграждат умни партии с умни лидери, а се наливат милиони в боклучки, които даже не се сещат кой им дава парите, щото се завъртат през няколко ръце. Това е истинска трагедия. Унищожаването на всичко годно. И въздигането на всичко негодно.

Политическият упадък в България се продуцира, той се изработва сценарно, вече няма партии, има проекти. Няма лидери, има контролиран персонал.

Калина Андролова, Фейсбук 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ОБНОВЕНА) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 74
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК