BG EN

Ангелкова събира Националния съвет по туризъм

Икономика

Ангелкова събира Националния съвет по туризъм

7125
на 22.07.2019
Ангелкова събира Националния съвет по туризъм
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Националният съвет по туризъм ще заседава в курортния комплекс „Златни пясъци“. Срещата ще бъде открита от министъра на туризма Николина Ангелкова.

Съветът трябва да съдейства при формирането и провеждането на политики в сектора.

В него са включени както представители на институциите, така и на туристически сдружения и националните курорти. В съвета участват също работодателски организации.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Най-добре е Гренландия да се управлява от Щатите (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Най-добре е Гренландия да се управлява от Щатите (ВИДЕО)
ново
Днес: 66
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК