BG EN

Ангелкова ще участва в награждаване за първите спускания за Европейската купа в Боровец

Животът днес

Ангелкова ще участва в награждаване за първите спускания за Европейската купа в Боровец

3256
на 12.02.2016
Ангелкова ще участва в награждаване за първите спускания за Европейската купа в Боровец
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министърът на туризма Николина Ангелкова ще участва в церемонията за награждаване на класиралите се от първо до пето място скиорки в първия ден от гигантския слалом за Европейската купа в Боровец.

препоръчано

Това съобщиха от пресцентъра на Министерство на туризма. Церемонията ще се състои днес, 12 февруари 2016 г., от 18.00 часа на сцената пред хотел „Рила“.

За първи път България приема 4 старта за престижния трофей в рамките на една седмица. На 9 и 10 февруари Пампорово посрещна алпийките в първите две спускания. За Боровец това е 12-а Европейска купа, но първа за жени, която привлича допълнително много туристи и почитатели на зимните спортове.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 80
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК