ГОРЕЩО
Депутат на Радев: Ще трябва да изпием до дъно горчивата чаша с Бюджет 2026, нямаме друг избор
Калин Стоянов ЗАКОВА Демерджиев за внушенията му: Имате фиксация върху определени политически лидери и депутати от опозицията (ВИДЕО)
СМЕШЕН ПЛАЧ! Иво Оземпика и Божо Пърхота пробват да замажат скандала с теча на класифицирана информация - изложиха се жестоко
Прокуратурата с първи коментар за сигналите при тях срещу Пеевски и Демерджиев
Колтуклиева: Някой направи Демерджиев за смях - ето защо
Футбол
Английската футболна асоциация за скандала на „Васил Левски”: Това е недопустимо
10842
на 15.10.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От Английската футболна асоциация публикуваха информация относно случилото се по време на евроквалификацията между България и Англия (0:6) на стадион “Васил Левски”, съобщава „Спортал”.
препоръчано
"Можем да потвърдим, че играчи на Англия бяха подложени на отблъскащи расистки скандирания по време на двубоя от квалификациите за Евро 2020 срещу България. Това е недопустимо на всяко ниво на играта и моментният ни фокус е да подкрепим играчите и щаба.
Не за първи път нашите играчи са подлагани на подобни обиди. Няма място за подобно поведение в обществото, не само във футбола. Ще изискаме от УЕФА да разследва случилото се по възможно най-бързия начин", обявиха от ФА в социалните мрежи.
свързани новини
Ботев Пловдив осъди три клуба във ФИФА
7244
преди 6 часа
Испания с чиста мрежа срещу Австрия
12788
преди 9 часа
ДРАМА НА "ГЕРЕНА": Мубарик може да пропусне Борац
7558
преди 10 часа
ОБРАТ: Сенси зачеркна Чочев, "червените" готвят нов удар на пазара
11969
преди 11 часа


