ГОРЕЩО
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
Александър Пулев РАЗКРИ шокиращи данни за икономически нарушения и ПОСОЧИ ТОЧНО колко ще взема Росен Христов като шеф на ДКК
ПОРЕДЕН ШОК: Двама от загиналите в катастрофата на "Чеполешко шосе" са чужденци
БРУТАЛНИ РАЗКРИТИЯ: Камикадзето Васко Филипов, убил трима в адското меле край София, член на Бандата на Калашниците
ВИЖТЕ единия от джигитите, спретнали смъртоносната гонка. Само минута е делила автобуса на "Челопешко шосе" от пламъци (СНИМКИ)
Футбол
Английски хулигани се готвят за война с руските ултраси на Световното първенство в Русия
33926
на 22.05.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Английски хулигани се готвят за война с руските ултраси на Световното първенство в Русия, съобщава английският вестник "Дейли Стар". Английските футболни хулигани се готвят "да избършат пода с руските ултраси“.
препоръчано
Представител на на хулиганите заявява за вестника: "Ако хората си мислят, че това е една голяма шега и че ние отиваме да поиграем футбол, после да пийнем, да хапнем и да се веселим – това никога няма да стане“, предава още "Фокус".
свързани новини
Хулигани пратиха десет английски запалянковци в болница
11743
на 20.06.2014
"Това ще бъде като трета, четвърта, пета, шеста и седма световна война. Те използват оръжия-метални пръти, ножове, бухалки, а ние ще използваме само нашите юмруци“, заявяват различни представители на английските ултарси.
Чичо Венци се изсмя на ЦСКА, продава перлата си в носител на КЕШ
13759
преди 19 часа
ТРАНСФЕР: ЦСКА продава нападател в Турция
12491
преди 21 часа
ВОАЯЖ: Националите не, но Гонзо отива на Световното
14115
на 05.06.2026
Молдова няма да създаде проблеми на България
14052
на 05.06.2026


