BG EN

Англичанин почина от коронавирус след 14-месечно лечение

Европа

Англичанин почина от коронавирус след 14-месечно лечение

13806
на 21.06.2021
Англичанин почина от коронавирус след 14-месечно лечение
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Джейсън Келк от британския град Лийдс е починал от коронавирус след 14-месечно лечение, съобщава "Дейли Мейл".

препоръчано

Мъжът е приет в болница Сейнт Джеймс на 31 март 2020 г. с придружаващи заболявания астма и диабет.

Няколко дни по-късно, на 3 април, е бил преместен в реанимация. Оттогава той остава там, борейки се за живота си, след като вирусът поразява дробовете му и унищожава постепенно бъбреците му.

Според съпругата му той се е борил твърде дълго с COVID-19. Самият Келк казва, че "вече не може да живее така", отказвайки по-нататъшно лечение. Мъжът е почина в болницата на 18 юни.

Превод и редакция: ПИК

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Унижиха кабинета Гюров от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО) Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК