Андерлехт би Тотнъм и завърза групата

4571
на 22.10.2015

Андерлехт победи у дома с 2:1 английския Тотнъм в двубой от група „J” на Лига Европа и завърза класирането в нея. Лондончани излязоха напред в резултата още в 4-ата минута чрез Кристиан Ериксен, но радостта им не бе дълга. В 13-ата минута Гилам Жиле изравни резултата.

WINBET – Ултра завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

15 минути преди края на срещата Стефано Окака отбеляза победното попадение за Андерлехт и белгийците се прибраха в съблекалните с пълен актив от точки.

В другият двубой от групата Монако надделя като домакин с 1:0 на Карабах. Единственото попадение за бившия тим на Димитър Бербатов отбеляза Ласина Траоре в 70-ата мината.

Монегаските са лидер в класирането с 5 точки, пред Тотнъм и Андерлехт с по 4. Карабах има 3 точки и заема четвъртата позиция.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден
Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО)