ГОРЕЩО
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
НАМЕРЕН В ПРЕВОДА! Университетски преподавател СМЪКНА ФАСАДАТА на Радев като МЕСИЯ
ШАРЕНА ЗИМА! В равнините - мъгли, в планините - слънце, температурите ще достигнат 9 градуса
ГОРЕЩО В ПИК! Копринков коли и беси в проекта на Радев - раздават се постове, договорят се министри
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Сорос подлуди ППДБ - шарлатаните искат 121 депутати и анти Тръмп правителство през машините, Гюров и Рашков
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Анджелина Джоли и Брад Пит пристигнаха в Малта, за да се снимат в новия филм "Край морето", информира в. "Таймс ъв Малта". Филмът е по сценарий на Джоли, която е и негов режисьор.
Звездната двойка кацна с частен самолет от Ница, където бе във ваканция, и незабавно отпътува за остров Гозо за предстоящите снимки. Достъпът до живописното крайбрежие и голям район на острова няма да бъде разрешен до началото на ноември, за да може там да се снимат сцени от филма.
За пръв път Джоли и Пит ще се снимат заедно във филм от лентата от 2005 г. "Мистър и мисис Смит", която бележи и началото на тяхната връзка.
препоръчано
БГ-порно звездата Диана Габровска кара ски по бикини (СНИМКА)
19904
преди 10 часа
Дениз разочарована от спалнята на Виктор
23430
преди 15 часа
БАЩАТА Е ТАЙНА: Ново бебе се задава в Народния театър
32590
преди 17 часа
Кой подари годежен пръстен на Лидия? (СНИМКА)
23621
преди 18 часа


