BG EN

Анди Керъл се обвързва с Уест Хем за 6 години

Световен футбол

Анди Керъл се обвързва с Уест Хем за 6 години

4549
на 18.06.2013
Анди Керъл се обвързва с Уест Хем за 6 години
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Английският национал Анди Керъл ще подпише договор за 6 години с Уест Хем, съобщават медиите в Англия. Голмайсторът до момента бе собственост на Ливърпул, но игра под наем в Лондон през последния сезон. Заплатата му при “чуковете” ще бъде 100 000 паунда седмично. За услугите му ръководството на клуба ще плати 15 млн. паунда на Ливърпул.

Мърсисайдци купиха английския национал през януари 2011 година за 35 млн. паунда от Нюкасъл.

Ливърпул ще използва средствата от продажбата, за да привлече Хенрих Мхитарян от Шахтьор (Донецк). Арменският офанзивен халф ще струва на "червените" около 30 млн. евро.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 36
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК