Анди Мъри разби Гофен и е на полуфинал в Шанхай

6140
на 14.10.2016

Анди Мъри записа поредната си убедителна победа на тенис турнира от сериите "Мастърс 1000" в Шанхай. В мач от четвъртфиналите световният номер 2 надви с 6-2, 6-2 белгиеца Давид Гофен, поставен под №11, за час и 35 минути игра.

Така шотландецът продължи 100-процентовия си актив срещу този съперник в тура, записвайки пета поредна победа.

За място на финала Мъри ще спори с победителя от сблъсъка между Джак Сок (САЩ) и Жил Симон (Франция).

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО) Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО)