ГОРЕЩО
ГАРА РАЗПРЕДЕЛИТЕЛНА ЗА МИГРАНТИ! Нелегалните пришълци станали все по-богати и изобретателни - превозвали се в катафалки и линейки
Шефът на инцийците от касапницата в София ПРОГОВОРИ: Дошли са от 5 хиляди километра, за да изкарват прехраната си - те са мое семейство
Дара с ИСКРЕНИ ПРИЗНАНИЯ: Работих с терапевт преди Евровизия - искам да имам деца и да съм здрава
Пийт Хегсет предупреди, че Европа е изправена пред "нашествие“ на опасни идеологии - замеси и България
ПОСЛЕДНИ ПОДРОБНОСТИ за състоянието на българския полицай, прострелян в САЩ
ЧАС ПИК
Андреа натри носа на Митко Пайнера! Продуцент от Румъния пое гаджето на Кобрата
33683
на 17.02.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
След поредния словесен скандал с Митко Пайнера, Андреа отново показа, че има самочувствие и добра самооценка. Певицата е удовлетворена от развоя на своята кариера и сподели интересна новина относно партньорството си с чуждестранни продуценти.
"Щастлива съм, че имам в момента свободата и възможността да пътувам всяка седмица в Букурещ. Подписах тези дни договор с румънски продуценти. До края на годината са планирани интервюта, гостуванията в румънските телевизии и радиа, които се скъсват да въртят моите парчета", споделя изпълнителката.
"През 2018 ще запиша дует с няколко актуални румънски изпълнители", допълни още Андреа.
препоръчано
свързани новини
Митко Пайнера отвърна на нападките от Андреа: Тя е с болно въображение!
43907
на 13.02.2018
ВЛЮБЕНИ ГЪЛЪБЧЕТА! Кубрат глези Андреа в хотела на Таркан (СНИМКИ)
37064
на 06.02.2018


