Андрей Гълъбинов игра едно полувреме и получи жълт картон при загуба на Дженоа от Ювентус

5621
на 23.01.2018

Българският нападател Андрей Гълъбинов игра едно полувреме и получи жълт картон при загубата на тима му Дженоа като гост на шампиона Ювентус с 0:1 в мач от 21-ия кръг на италианския футболен шампионат.

Гълъбинов бе резерва за тима си, като се появи в 46-ата минута на мястото на Лука Ригони. В 85-ата минута българският национал получи жълт картон.

Дъглас Коста в 16-ата минута вкара единственият гол в мача.

За Ювентус това е 17-а победа от началото на сезона, като тимът от Торино е на второ място в класирането, на точка зад лидера Наполи.

Дженоа регистрира 10-а загуба в кампанията, като е на 15-о място.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите