ГОРЕЩО
Гинекологът д-р Венелин Иванов и съпругата му са задържани за 24 часа
СКАНДАЛЪТ НАБИРА СКОРОСТ! Убитите на Петрохан имали къща и на морето в Испания - ходил ли е там Васил Терзиев?
ПИК TV! ИТН с идея как да спрат порно скандалните в козметичните салони. Балабанов окончателно посече мераците на БСП за редовен бюджет (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Командос, имал вземане-даване с убитите рейнджъри: Бяха бракониери и иманяри. Още преди време щяха да ги изнасят на носилка, ако не беше полицията... (СНИМКИ)
МИСТЕРИЯТА СЕ ЗАПЛИТА! Говори майка на деца, били на лагер на кървавата хижа "Петрохан"
Политика
Андрей Ковачев: От нещото, наречено "Промяна", чуваме некомпетентност, липса на всякакво национално достойнство и безсмислени думи
12868
на 23.05.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От нещото, наречено "Промяна", чуваме некомпетентност, липса на всякакво национално достойнство и безсмислени думи. Това написа на стената си във Фейсбук евродепутатът от ГЕРБ/ЕНП Андрей Ковачев.
препоръчано
Ето какво още пише той:
Некомпетентност, липса на всякакво национално достойнство и безсмислени думи. Това се чу днес от представители на така нареченото нещо "ПП". Темата е РСМ, но и по много други теми е същото!
Венко Сабрутев (ПП), иска мощите на Цар Самуил от РСМ?
Никола Минчев (ПП) смята, че разговорите с РСМ
са стигнали до "най-високо ниво".
А премиер Ковачевски обобщава, че ще разговаря с Петков по въпроса докъде са стигнали разговорите.
Общо взето, говорим си!
свързани новини
ЗАСЕДАНИЕТО ВИСИ НА КОСЪМ: Играта на кворум в парламента продължава
25906
преди 3 часа
ПАРЛАМЕНТАРНИ ИГРИ: Няма кворум в парламента, прекъснаха заседанието
37035
преди 4 часа


