BG EN

Андрес Иниеста: Барса и Ривър Плейт са с равни шансове да спечелят

Световен футбол

Андрес Иниеста: Барса и Ривър Плейт са с равни шансове да спечелят

8516
на 19.12.2015
Андрес Иниеста: Барса и Ривър Плейт са с равни шансове да спечелят
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Опитният футболист на Барселона Андрес Иниеста коментира, че шансовете за успех на финала на Световното клубно първенство срещу Ривър Плейт са 50/50.

препоръчано

Решителният мач е на 20 декември, неделя, от 12.30 часа.

„Двубоят ще бъде сложен както за нас, така и за тях“, започна Иниеста. „Изправяме се един срещу друг два сериозни отбора, всеки от които иска успеха“.

„На мен не ми харесва да говорим за фаворити. Като желание и амбиция, искаме силно да победим. Да спечелим този трофей означава много за нас, означава да завършим успешно един цикъл“, добави Иниеста.

„Що се отнася до желанието на тима ни, всички искаме Меси и Неймар да играят. Но участието им зависи и от това какво е състоянието им“.

свързани новини

„Не сме тренирали дузпи. При всички случаи очаква финалът да се реши без да се стига до дузпи“, каза за финал Иниеста.

 

 

 

 

gong.bg

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО)
ново
Днес: 71
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК