ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Боядисаният старец Николай Вълканов пристана на "спасителя" Радев
САМО В ПИК TV! Наталия Господинова с важни новини от Варна: Делото срещу Коцев и компания е блокирано заради участието на двама от обвиняемите в листите на ППДБ (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
Колтуклиева ПОДПУКА социолозите - стимулират конформисткия вот
Борисов с ВАЖНА РАВНОСМЕТКА за пенсиите на българите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Малко след 40-ия си рожден ден Анелия направи равносметка на кариерата си дотук в предаване по голяма БГ телевизия.
препоръчано
Пред водещата тя разказа, че на тази възраст вече не искала "нещата да й се получават на всяка цена".
"На такъв етап в живота съм", каза фолк звездата.
Тя довери още, че година и половина не е правила ново парче, защото вече избирала много по-стриктно и нито едно предложение не й харесало.
"Разредих участията си, не искам да се изтощавам", призна още певицата.
Тя добави, че заглавието на новия й хит "Няма драма" е подвеждащо, пише столичен ежедневник. "При мен всичко в живота е драма", сподели още Анелия.
свързани новини
Анелия фучи с 200-300 км/ч към Слънчака (ВИДЕО)
17506
на 28.07.2022
Майките на Крис, Стоян и Марин влизат в "Ергенът"
9003
преди 2 часа
ТРАГЕДИЯ: Известен турски певец и продуцент скочи от 16-я етаж
24701
преди 3 часа
В НОВО ШОУ: Цитиридис раздава пари на хора по улицата
14435
преди 5 часа
Крисия заживя с Никола Цолов
107305
преди 21 часа


