BG EN

Анета към Мартин: Стиснат бастун

ГОРЕЩО
ГАЛЕРИЯ ШОУ

Анета към Мартин: Стиснат бастун

52442
на 03.04.2025
Анета към Мартин: Стиснат бастун
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Една от двете нови дами в "Ергенът" - Анета, измисли нов прякор на Мартин.

препоръчано

Блондинката имаше предварителна среща с него в София, но той не я избра, а разгневеня тя го напсува жестоко, след като не получи роза-билет за Шри Ланка: "Тоя верно ли си тръгна? Е*ати смешника".

Дрязгите между двамата продължиха и на територията на имението на любовта в екзотичната държава.

"Скучен ми изглеждаш и казах, че си стинат бастун. Ти си фалшив ерген. Ерген е човек, който няма деца, няма жена", подкара го директно Анета и му каза какво мисли за него.

Мартин, от своя страна, запази благоразумие, тъй като бе наясно, че след загубата облога с другите двама ергени, ще трябва да предложи роза на 21-годишната мома на следващата Церемония.

"Тая новата - Анета много хаплива, бе, но ще млъкне. Ще трябва да й дам роза, та не мога и аз да съм хаплив", отсече той.

Николов деликатно подхвърли на Анета, че може да я изненада, като ѝ предложи цвете, писа "Хотнюз". Тя, от своя страна, бе категорична, че ако в действителност ѝ подари роза, ще се изкара като тотален мазохист.

"Ако Анета беше получила роза от мен, сега щеше да говори колко съм невероятен и прекрасен, така че това са празни приказки, но аз не мога да й опонирам качествено, защото трябва да й дам роза", категоричен бе Марто

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 8 април: Везните да не дават непоискани съвети, Скорпионът да не харчи необмислено, пари и пътуване за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 8 април: Везните да не дават непоискани съвети, Скорпионът да не харчи необмислено, пари и пътуване за Водолея
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Проф. Бранимир Ботев с важни новини за отношенията между ЕС и САЩ и ролята на България (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Проф. Бранимир Ботев с важни новини за отношенията между ЕС и САЩ и ролята на България (ВИДЕО)
ново
Днес: 90
hot
най-четени новини в момента
Сега
19918
четат ПИК