BG EN

Ани Салич отказа 20 бона хонорар от "Денсинг старс"

ЧАС ПИК

Ани Салич отказа 20 бона хонорар от "Денсинг старс"

35590
на 19.04.2014
Ани Салич отказа 20 бона хонорар от Денсинг старс
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ани Салич доказа, че не е меркантилна и не я интересуват единствено парите, каквито слухове имаше покрай преместването от Би Ти Ви в Нова тв. Тогава журналисти я обвиниха, че се е съгласила да напусне телевизията, хранила я 13 години, само защото на новото място ще взима 10 бона заплата. Оказа се, че парите не са водещи в живота на Ани Салич и доказателство за това е фактът, че отказала цели 20 бона хонорар. Парите й били предложени от продуцента на „Денсинг старс” Нико Тупарев, за да участва във финалния месец на шоуто. Тя трябвало да танцува едва 4-5 пъти в ефир, но въпреки това отказала.

препоръчано

„Ани не се продава и мнението за нея е много погрешно. Всъщност не парадира с пари, въпреки че ги има. Живее скромно, облича се с български марки дрехи и е много земна”, категорични са по-близки колеги на водещата. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 102
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК