BG EN

Ани Хоанг се пусна по парфюм и татуси (СНИМКА)

ФОТОГАЛЕРИЯ

Ани Хоанг се пусна по парфюм и татуси (СНИМКА)

18090
на 20.08.2021
Ани Хоанг се пусна по парфюм и татуси (СНИМКА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Фолк певицата Ани Хоанг, настояща половинка на режисьора Людмил Иларионов, прикова всички погледи с горещ кадър, на който позира чисто гола.

препоръчано

Певицата се показа така, както майка й я е родила. Без никакви дрехи и задръжки.

Чалга фурията показва гола плът, като кадърът вероятно е заснет лично от нейната половинка Люси Иларионов. Ани разкрива цялата прелест на татуировките си - на рамото и на китката. 

"Що не пробвате с дрехи да привлечете внимание. Всички сте...", нападнаха Ани Хоанг под горещия кадър, който е поместила в социалните мрежи.

"Преди поне им плащаха да се събличат за специализирани списания, а сега го правят безплатно и то в личните си профили", гласи друг коментар в мрежата, пише "Слава".

свързани новини

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с важни новини - близо ли е мирът в Украйна (НА ЖИВО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с важни новини - близо ли е мирът в Украйна (НА ЖИВО)
ново
Днес: 57
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК